Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

KUĆA, PLAC, ZEMLJA, IMANJE...

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA! Nalazi se oko 3km od centra, na Bezdanskom putu, 150m2, gradjena je od čvrstog materijala, sa potkrovljem koje je potrebno adaptirati.... više

133.900€ (892 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Petosobna kuća BACKI PETROVAC, 195700€

Backi Petrovac, Bački Petrovac

Agencijska oznaka - 3091261 - Lepa i kvalitetno građena kuća u Bačkom Petrovcu. Poseduje prelep dnevni boravak, četiri sobe, dve kuhinje, dva... više

195.700€ (978 €/m²)

  • 200m²

Kuća u mirnom delu grada sa velikim placem.

Gloždak, Paraćin

Kompletno novo građeno sa podrumskom prostorijom, prizemljem i spratom. Grejanje:prizemlje podno grjanje, sprat radijatori. Za probirljive... više

205.000€ (729 €/m²)

  • 281m²
  • .sprat

Kuća sa imanjem - Ursule kod Rekovca

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više

33.000€ (407 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje

Kuća u centralnom delu Ćićevca

Centar, Ćićevac

Na velikom placu se prodaje kuća sa tvrdom ploćom površine 105m2, kao i pomoćni objekat površine 50m2. Kuća poseduje i podrum kao plac površine... više

70.000€ (451 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

- savski venac sf 2693

Dedinje, Savski Venac, Beograd

EKSKLUZIVNA KUĆA NA DEDINJU, ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa (U BLIZINI BELOG DVORA) Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od... više

690.000€ (3 209 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

KUĆA na reci Savi - 59m², 17.5 ari, Skela, Obrenovac - 79.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kuća sa direktnim izlazom na reku Savu, površine 59m² na placu ukupne površine 17.5 ari. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji u mestu... više

79.000€ (1 338 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Dvospratna kuća kvalitetne gradnje, 300 m2, 1027 m2 placa,

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • 2.sprat

Prostrana kuća na prodaju

Tekija, Okolina, Paraćin

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe,prostran dnevni boravak ,fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim... više

75.000€ (238 €/m²)

  • 315m²
  • .sprat

Kuća, Gadžin Han, Duga Poljana

Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u Dugoj Poljani. Kuća se nalazi u prelepom prirodnom okruzenju, idealna za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu.... više

60.000€ (645 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u naselju Katun, na putu za Aleksinac, plac 5 ari plus voćnja

Katun, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća na putu za Aleksinac u naselju Katun. Površina kuće je 147m2, P,I,PK, u osnovi je 49m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak... više

41.300€ (280 €/m²)

  • 147m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! ODLIČNA LOKACIJA! Kod hirurškog bloka, 205m2, na parceli od 480m2. Spratna,čvrsta gradnja. Prizemlje se sastoji iz 3 spavaće sobe, prostrani... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²
  • .sprat

Stambeni objekat Kragujevac Pivara

Pivara, Kragujevac

Porodicna kuća (Pr+Sp1+Pk) ukupne površine 330m2 i 105m2 u osnovi, sa terasama koje su pod krovom. Objekat je podeljen u tri odvojena stana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • /3 spratova

PRODAJEMO PROSTRANU KUĆU – MIRNA ULICA, BLIZINA SVIH SADRŽAJA

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo prostranu porodičnu kuću ukupne površine 214 m², idealnu za veću porodicu ili za one koji žele komfor i mir, a opet blizinu svih važnih... više

70.000€ (327 €/m²)

  • 214m²
  • /2 spratova

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Kuća, naselje Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog... više

59.000€ (634 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Kuća SREMSKI KARLOVCI, 800000€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 3091481 CENA: 800.000 + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. Prodaje se potpuno renovirana, šarmantna kuća, pažljivo uređena i sa ljubavlju... više

800.000€ (4 000 €/m²)

  • 200m²