Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Kuca ili apartman Bački Petrovac

Bački Petrovac

Pametan izbor za stanovanje ili nastavak višegodišnjeg apartmanskog poslovanja uz stalne klijente. U ponudi su dve ekskluzivne kuće sa bazenom... više

390.000€ (1 407 €/m²)

  • 277m²

Retka prilika-prodaja kuce u Novom Sadu

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu kuce u ulici Milana Savica. Kuca idealna za porodicno stanovanje sa mogucnoscu izgradnje bazena, garaza plus tri parking... više

635.000€ (2 116 €/m²)

  • 300m²

Okolno mesto, Dobri Do, -, Kuća, 100m2, 60000 EUR

Dobri Do, Smederevo

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²

Kuća u Kamenici 131 m2, plac 55,26 ara

Kamenica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog... više

47.000€ (358 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Spratna kuća na Štipljanskom putu

Štipljanski put, Jagodina

Legalizovana,spratna kuća lepljena sa jedne strane na tri nivoa + potkrovlje.U suterenu ima kotlarnicu,sobu,kuhinju i prostor za kupatilo.Prizemlje... više

90.000€ (360 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

+PALILULA VN 3841

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

RETKO U PONUDI! KUĆA - DUPLEX – PALILULA (Albanske Spomenice). U ponudi je kuća 1/1. Površina: 38 m² (katastar), 58 m² korisnog prostora.... više

230.000€ (6 052 €/m²)

  • 38m²
  • /1 spratova

Prodajem domacinstvo u Velikim Creljenima

Lazarevac, Beograd

Na prodaju domaćinstvo u Velikim Crljenima. Sastoji se iz tri useljive kuće ukupne površine 190m2,pomoćnih objekata,garaže,dvorište komplet... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²

Prodaje se porodična kuća u Sremskim Karlovcima

Dudara, Sremski Karlovci

Ukupna površina kuće je 200 m², na placu od 409 m². Kuća ima dva sprata, funkcionalno je organizovana i pogodna za porodični život ili kao investicija... više

210.000€ (1 050 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Oštreljska, 214m2

Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Oštreljska kuća, 4.0, 214m2, terasa, lođa, SU+PR+PK, grejanje na struju ili čvrsta goriva (drva ili piljevina),... više

330.000€ (1 542 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje

KUĆA U NASELJU ILIĆEVO, 120 000 EVRA

Ilićevo, Kragujevac

Prodaje se uknjižena kuća na dva sprata, polunameštena, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Ilićevo. Objekat poseduje prijatnu baštu, idealnu... više

120.000€ (952 €/m²)

  • 126m²
  • 2/2 spratova

Luks kuće, 6 stambnih jedinica, dva objekta, 4 parking mesta, poslovni prostor

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju dve luksuzne kuće u izgradnji, strukture Po+P+II. Kuće će biti funkionalno i moderno urađene po visokim standardima i od najkvalitetnijih... više

600.000€ (1 000 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Mitrovica, prodajem porodičnu kuću u centru

Sremska Mitrovica - Centar, Sremska Mitrovica

Sremska Mitrovica, prodajem porodičnu kuću u centru Na prodaju porodična kuća u centru Sremske Mitrovice, 129m2, na gradskoj pijaci. U blizini... više

120.000€ (930 €/m²)

  • 129m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 750000€

Popovica, Sremska Kamenica

Prelepa kvalitetno građena kuća sa reprezentativnim pogledom na Novi Sad i Dunav+++Agencijska oznaka 3091031 ,Sremska Kamenica , Popovica ,... više

750.000€ (1 932 €/m²)

  • 388m²

Kuća NOVI SAD, 450000€

Veternik, Novi Sad

Velika funkcionalna prodična kuća , 480 m2, tri stambene jedinice, Veternik u blizini stadiona Vujadin Boškov +++ Agencijska oznaka 3091502,... više

450.000€ (971 €/m²)

  • 463m²

Porodična kuća 176m² – Nikolinci, Glavna 62 (Prizemlje + Potkrovlje)

Nikolinci, Alibunar, Alibunar

Tražite dom koji spaja moderan komfor i mirnu lokaciju? Ova kuća na međunarodnom putu Beograd – Vršac nudi sve što vam je potrebno! LOKACIJA:... više

79.800€ (453 €/m²)

  • 176m²
  • 1/2 spratova

Kuca na prodaju u Melencima

Melenci, Zrenjanin, Zrenjanin

Kuca na prodaju u Melencima. Kuca poseduje 2 spavace sobe. Dnevni boravak. Novu kuhinju. Kupatilo. 1 zaseban objekat. Potrebno krecenje Nema... više

20.000€ (222 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Prodajem zemljiste sa kucom od 360m2 u Stepojevcu-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju zemljište 1.05 ha,sa kućom 360 m2,nalazi se Stepojevcu 40 km udaljeno od Beograda,plac je dvostrano orjentisan izlazi na magistralu... više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²

Na prodaju kuca u Nepričavi-Lajkovac

Lajkovac

Na prodaju kuća u Nepričavi-Lajkovac,površine 135 kvm plac 16 ari.4 km udaljena od isključenja sa auto puta Miloš Veliki,6 km do Lajkovca,Beograd... više

70.000€ (518 €/m²)

  • 135m²