Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1925 oglasa

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Kuća sa 7 soba SREMSKA KAMENICA, 700000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, cena... više

700.000€ (2 071 €/m²)

  • 338m²

Spratna kuća na Štipljanskom putu

Štipljanski put, Jagodina

Legalizovana,spratna kuća lepljena sa jedne strane na tri nivoa + potkrovlje.U suterenu ima kotlarnicu,sobu,kuhinju i prostor za kupatilo.Prizemlje... više

90.000€ (360 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Kompletno renovirana kuća, Kolonija

Kolonija, Jagodina

*Na placu se nalazi kuća ukupne površine blizu 440m2, sa pločom. Postoje dve stambene jednice, sa odvojenim ulazima. Jedna stambena jedinica... više

135.000€ (306 €/m²)

  • 440m²
  • /2 spratova

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 154500€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3090028 - Uknjižena manja kuća centralnom delu Čardaka, Sastoji se iz dva nivoa, ali suteren nije uknjižen. Dva dnevna boravka,... više

154.500€ (908 €/m²)

  • 170m²

Porodična kuća, na placu od 24a, 121m2, Gadžin Han

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju porodično domaćinstvo u Gadžinom Hanu na lokaciji koja je pogodna za miran život i odmor. Ukupna površina placa je 24 ari. Na placu... više

42.000€ (347 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU KUĆA, DURLAN, 50M2, PR, PLAC 163 M2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini pošte i tri solitera. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično stanovanje. Površina je 50m2, prizemna,... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Šestosobna kuća TEMERIN, 206000€

Temerin, Temerin

Agencijska oznaka 3057037 Uknjižena samostalna kuća, novije gradnje u mirnom delu Temerina. Površina kuće je 240m2, ima dva ulaza, a površina... više

206.000€ (858 €/m²)

  • 240m²

Vikendica, Sićevo , 62 m2, 10 ara

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica u vikend naselju Sićevo na udaljenosti od Niša 16 km, u neposrednoj blizini restorana „Mali Vikend“ i magistralnog puta... više

63.000€ (1 016 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Kuća u Berbatovu, 90 m2, plac 678 m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Berbatovo, blizu Niša, ukupne površine 90 m2 u dve etaže, na lepom placu... više

39.000€ (433 €/m²)

  • 90m²
  • 1.sprat

Lux kuća, kompletno opremljena, Nas.N.Tesla, 256 m2, plac 850 m2

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju jedna od najlepših kuća u Nišu, na mirnoj lokaciji u nas. Nikola Tesla, na lepoj, ravnoj parceli od 850 m2. Moderna... više

330.000€ (1 289 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

Kuća u Donjoj Vrežini, 239 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju nova kuća u Donjoj Vrežini, površine 239 m2. Sastoji se od prizemlja, 2 sprata i potkrovlja i svaki sprat čini posebnu stambenu jedinicu.... više

240.000€ (1 004 €/m²)

  • 239m²
  • Prizemlje

Kuća PETROVARADIN, 370800€

Miseluk 3, Novi Sad

Uknjižena, samostalna kuca novijeg datuma na Mišeluku. Čine je suteren, prizemlje i sprat, pet spavaćih soba, tri kupatila (po jedno na svakoj... više

370.800€ (1 278 €/m²)

  • 290m²

Gabrovacki put, zapoceta kuca

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno... više

50.000€ (384 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća FUTOG, 257500€

Centar, Futog

Agencijska oznaka 3090040 - Retko u ponudi. Uknjižena potpuno nova kuća u Futogu na izlazu iz Veternika. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom.... više

257.500€ (1 716 €/m²)

  • 150m²

Oglas

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

Valjevo, centar 2 kuće, pomoćni objekat i plac ID#1511

Centar, Valjevo, Valjevo

Na prodaju: Dve kuće i pomoćni objekat u Vlajevu - Tešnjar Lokacija: Vlajewo - Tešnjar, pored Kolubare Ukupna površina parcele: 3.56 ara Prodaju... više

145.000€ (788 €/m²)

  • 184m²

Dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, 340 m2 i 105 m2, plac 1042 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više

260.000€ (641 €/m²)

  • 405m²
  • Prizemlje