Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1925 oglasa

Palilula, Borča, Pergamonska, 4.5, 360m2, 350000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 105875, 5.5a, spratna, pr + vp, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Sa pomocnim prostorijama ima oko 500m2, 2 sredjena stana... više

350.000€ (972 €/m²)

  • 360m²

Sopot, Babe, Krčevina, 2.0, 50m2, 37000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

37.000€ (740 €/m²)

  • 50m²

Bačka Palanka, Okolna mesta, Kerekić , 3.0, 247m2, 180000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117697, 100a, prizemna, uknjizen. HITNO,!! Na prodaju Vojvodjanski salas u blizini Backe palanke u delu koji se zove Kerekic.... više

180.000€ (728 €/m²)

  • 247m²

Čukarica, Ada Ciganlija, Čukarički rukavac, 2.0, 85m2, 75000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogucnost prosirenja. U ponudi predstavljamo... više

75.000€ (882 €/m²)

  • 85m²

Stambeno-poslovna kuća, Aerodrom, 320.000€, 400m²

Aerodrom, Kragujevac

KUĆA SA DVA LOKALA I DVA TROSOBNA STANA Površina: 400 m² Površina placa: 4.17a Prostorije: kuhinja, terasa Opremljenost: Namešteno - klima... više

320.000€ (800 €/m²)

  • 400m²
  • /2 spratova

Sremski Karlovci, Fruška gora, Mali gaj, 3.0, 67m2, 103000EUR

Fruška Gora, Sremski Karlovci

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

103.000€ (1 537 €/m²)

  • 67m²

Surčin, Petrovčić, Braće Ljubinković, 8.0, 330m2, 250000EUR

Petrovčić, Beograd

Agencijski ID: 121298, 15a, spratna, pr+1, struja, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), dvoriste/basta,... više

250.000€ (757 €/m²)

  • 330m²

Irig, Banja Vrdnik, , 1.0, 70m2, 120000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 126648, 10.08a, prizemna, struja, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

120.000€ (1 714 €/m²)

  • 70m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabranska, 5.5, 250m2, 323000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120215, 1a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking,... više

323.000€ (1 292 €/m²)

  • 250m²

Novi Sad, Salajka, , 5.0, 329m2, 530000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 103299, 4.5a, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Na placu od 450m2 dve stambene jedinice odmah useljive.U blizini... više

530.000€ (1 610 €/m²)

  • 329m²

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 250m2, 360000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 113904, spratna, terasa, garaza, parking. Kuca se nalazi na Klisi, (Gornje livade.) na uglu dve ulice. Ima 6 spava ih soba, dve... više

360.000€ (1 440 €/m²)

  • 250m²

Ub, Okolno mesto, Gornji Zvizdar, 6.5, 300m2, 265000EUR

Okolno Mesto, Ub

Agencijski ID: 127399, 110a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra,... više

265.000€ (883 €/m²)

  • 300m²

Bar, Dobra Voda, , 4.0, 130m2, 260000EUR

Dobra Voda, Bar

Agencijski ID: 26317, 8a, spratna, 1, struja, uknjizen, cela. 8,2 ara placa. 100m od mora, poluprivatna plaza za miran odmor Kuca na sprat 65m2+65m2... više

260.000€ (2 000 €/m²)

  • 130m²

Novi Sad, Temerin, , 5.0, 165m2, 280000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126480, 7a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210. Kontakt... više

280.000€ (1 696 €/m²)

  • 165m²

Grocka, Vrčin, Avalska, 6.0, 450m2, 700000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 68744, 10a, spratna, npr+pr+i, klima, telefon(2), terasa(4), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava,... više

700.000€ (1 555 €/m²)

  • 450m²

Barajevo, Guncati, , 5.0, 560m2, 395000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 128229, 10a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

395.000€ (705 €/m²)

  • 560m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, 4.0, 230m2, 680000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 128570, 5a, uknjizen, garaza, ostava. Na prodaju uknjizena cetverosobna kuca na Tatarskom brdu. Objekat ima oko 230m2 i sagradjena... više

680.000€ (2 956 €/m²)

  • 230m²

Sopot, Mala Ivanča, Mire Stupice, 5.0, 560m2, 1120000EUR

Mala Ivanča, Beograd

Agencijski ID: 124062, 30a, struja, bazen, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

1.120.000€ (2 000 €/m²)

  • 560m²