Prodaja, mesto beograd, opstina zvezdara, naselje bulevar kralja aleksandra, opseg cena do 120000, kvadratura do 44, fotografije

Pronađeno 38 oglasa

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0, 14m2, 49000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 125931, PR/, izlog, klima, lokal. Lokal unutar Cvetkove pijace. 14 kvm, mokri cbor. Ima veliki izlog. Sredjen. Izadje se za 550... više

49.000€ (3 500 €/m²)

  • 14m²

VRACAR VRACAR 19m2 , 95000e

Vracar, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0 lokal, 19 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, interfon, ktv, internet,... više

95.000€ (5 000 €/m²)

  • 19m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 1.5, 44m2, 105600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

105.600€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina, 42m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više

105.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Suteren/7 spratova

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 2.0, 35m2, 94500EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

94.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN, ZELENO BRDO, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan povrsine 34m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruzenom delu Zvezdare, Zeleno brdo, u prizemlju manje... više

83.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Đeram pijaca, Dimitrija Tucovića, 1.0, 30m2, 120000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 89201, PR/VI, video nadzor, izlog, uknjizen, renoviran, garaza(2), lokal. Poslovni prostor se prodaje sa dva parking mesta u... više

120.000€ (4 000 €/m²)

  • 30m²

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Paje Jovanovića, 14m2, 25000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 120134, uknjizen. Na prodaju garazno mesto povrsine 14 m² u stambenoj zgradi na opstini Zvezdara.Garaza je pokrivena video nadzorom... više

25.000€ (1 785 €/m²)

  • 14m²

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 13m2, 19500EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 117781, struja. Prodajemo garazno mesto na donjoj platformi u stambeno poslovnoj zgradi. Garaza je cista, suva, pokrivena video... više

19.500€ (1 500 €/m²)

  • 13m²

Zvezdara, Lion, Braće Miladinov, 12m2, 21000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 128770, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija... više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²

Zvezdara, Zvezdarska šuma, , 2.0, 40m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog... više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Zvezdara, Vojislava Ilića, Vojislava Ilića, 2.0, 35m2, 119000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 129780, II/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Veoma osuncan 2.0 stan od 35m2 sa velikom terasom i predivnom panoramom... više

119.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

Uknjižen dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru – 41 m²

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

LOKAL ZVEZDARA ĐERAM 20m2 , T , 80000e

Đeram, Zvezdara, Beograd

Prodaja lokala Beograd, ZVEZDARA, ĐERAM, Tršćanska, UKNJIŽEN, lokal sa izlogom i mokrim čvorom u prizemlju stambene zgrade, terasa, godina... više

80.000€ (4 000 €/m²)

  • 20m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 44m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog... više

120.000€ (2 727 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Suteren/3 spratova

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat